Винаходи Ніколи Тесли

Вже пройшло більше століття, а безліч винаходів Ніколи Тесла, все ще здаються фантастичними. Нікола Тесла завжди привертав до себе увагу та породжував серйозні дебати навколо своїх винаходів. Вже на початку 1899 року Тесла передавав електромагнітне випромінювання крізь товщу землі та запалював блискавки на відстані п'яти миль, що було незрозуміло науці того часу.  


Світло

Зрозуміло, що Тесла не винайшов світло, але відкрив спосіб його збереження та передачі. Він розробив і використав флуоресцентні лампи у своїй лабораторії за 40 років до того, як їх «відкрила» промисловість. На Всесвітній виставці Тесла взяв скляні трубки і зігнув їх у формі імен знаменитих вчених - фактично, вперше в світі створивши неонову рекламу. Але найбільш відомим та суперечливим його винаходом стали знамениті «котушки Тесли». Цілком очікувано, що вони стали тим винаходом, які велика промисловість не визнавала, а саме ідею, що Земля сама по собі є величезним магнітом, здатним генерувати електрику, використовуючи частоти в якості передавача, і все що вам потрібно на іншому кінці, щоб нею скористатися - це приймач, як у випадку радіо.

Електричний двигун

Винайдення Теслою електричного двигуна було популяризоване знаменитим електромобілем, який отримав його ім'я. Його двигун, який працює в обертових магнітних полях, міг би дуже швидко звільнити людство від влади Великої нафти. Але, на жаль, в 1930 році цей винахід став жертвою економічної кризи. Однак він назавжди змінив наш світ, і сьогодні ми це приймаємо за належне: промислові вентилятори, домашня електроніка, водяні насоси, електричні інструменти, дискові накопичувачі, електронні годинники, компресори та багато іншого.

Рентгенівські промені

Електромагнітне та іонізуюче випромінювання пильно вивчали в пізніх 1800-х роках, але Тесла досліджував всю гамму. Все, від предтечі Кірліанівської фотографії, яка має здатність запам'ятовувати життєву силу, до випромінювань, які ми нині використовуємо в медичній діагностиці є трансформаціями винаходу, в якому Тесла зіграв ключову роль. Рентгенівські промені, як і багато інших відкриттів Тесли, відбулися завдяки його переконанням. Щоб зрозуміти всесвіт, який завжди знаходиться навколо нас ми повинні використовувати свій розум, щоб розробити пристрої, здатні підсилити наше внутрішнє сприйняття реальності.

Електродинамічна індукційна лампа

У 1894 році Тесла одержав патент на електродинамічну індукційну лампу. Електродинамічна індукційна лампа - це різновид лампи, яка, за його словами, має велику перевагу перед лампами, вживаними в той час.

Дистанційне управління

Цей винахід був природним продовженням відкриття радіо. Патент був виданий першому у світі дистанційно керованому човну, продемонстрованому в 1898 році. Завдяки використанню декількох великих батарей і перемикачів, якими можна було оперувати по радіо, оператор міг керувати гвинтом і кермом човна.

Електричний підводний човен

У 1898 році Тесла одержав патент на автоматичний підводний човен, який приводився в дію електрикою. Він живився від електроенергії, яку отримував за допомогою приймача. Енергія акумулювалася в батареях, і електричний підводний човен міг керуватися дистанційно.

Лазер

Лазери зробили революцію в хірургічних операціях та дали початок великої частини наших сучасних цифрових медіа.

Озоновий генератор Тесли

Озоновий генератор в наш час, заборонений для використання, не дивлячись на запевнення деяких лікарів у тому, що озонотерапія може лікувати рак та СНІД.

Безлопастна турбіна Тесли

У безлопастній турбіні для руху рідини або газу через двигун використовується набір дисків, які обертаються. Вони можуть використовуватися в швидкісних суднах на повітряній подушці або в простих насосах.

Фотоапарат для думок Тесли

Це був найфантастичніший винахід, пристрій для фотографій думок. Тесла в 1933 році, коли йому було 78 років, сказав: «Я хочу фотографувати думки... В 1893 році в ході деяких досліджень я отримав упевненість у тому, що певний образ, сформований у думках, може відображати дію та створювати якийсь образ на сітківці ока. Це привело мене до ідеї телебачення, про яку я тоді оголосив. Моя ідея полягала в тому, що потрібно створити штучну сітківку, на якій буде відображатися образ побаченого об'єкту, схожу на шахову дошку, і оптичний нерв».


© 2018 Юний фізик. Всі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати